Hizmetlerimiz

Karaağaç Mimarlık

Her mükemmel işin arkasında mutlaka mükemmel bir müşteri vardır

Mimari

Projelerimizi mimari açıdan zevkinize göre tasarlamakta ve mühendislik açısından uygulanabilir hale getirmekteyiz. Hayalinizdeki tüm projelerinizi, projelendiriyor, tekliflendiriyor ve gerçeğe dönüştürüyoruz.

İç Mimari

Şık ve modern öğeler kullanarak mekanlarınızı verimli kullanmanıza olanak sağlıyoruz. İşlev katmak ve görsel ambiyansı sağlamak için, görsel faktörler, dokunsal faktörler ve işitsel faktörler ile mühendislik teknolojisini bir araya getiriyoruz.

3D Görselleştirme

Modern teknolojinin gücünü kullanarak bilgisayar üzerinden yapılacak çalışmalar projelerimizi birebir olarak üç boyutlu hale getiriyoruz. Projemizi hayata geçmeden önce birebir olarak dijital ortamda projeyi inceleme fırsatı sunuyoruz.

"Her mükemmel işin arkasında mutlaka mükemmel bir müşteri vardır." sözünü ilk edindiğimiz 1996 yılından bugüne yılmadan çalışmakta ve modern günümüz çizgileri ile mühendislik tekniklerini harmanlamaya devam etmekteyiz. Mühendislik ve mimari açıdan farklı yaklaşımlardan yola çıkarak, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yenilikçi dokunuşlarla çağdaş projeler üretmekteyiz..

İletişim

Cevizli Mahallesi, Zuhal Caddesi, Dumankaya Ritim İstanbul, Kat:9 Daire:88 Telefon:0216 478 0928 Faks:0216 478 0927 Email:info@karaagac.com
© Copyright 2020 - Karaağaç Mimarlık ve Mühendislik A.Ş