Hakkımızda

Karaağaç Mimarlık

Her mükemmel işin arkasında mutlaka mükemmel bir müşteri vardır

Hakkımızda

Konut, ofis, mağaza, otel, alış-veriş merkezi gibi özel ve ticari yapılarak, mimarlık, iç mimarlık ve proje yönetimi konularında uygulama hizmeti verir.

"Her mükemmel işin arkasında mutlaka mükemmel bir müşteri vardır." sözünü ilk edindiğimiz 1996 yılından bugüne yılmadan çalışmakta ve modern günümüz çizgileri ile mühendislik tekniklerini harmanlamaya devam etmekteyiz. Mühendislik ve mimari açıdan farklı yaklaşımlardan yola çıkarak, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yenilikçi dokunuşlarla çağdaş projeler üretmekteyiz.


"Her mükemmel işin arkasında mutlaka mükemmel bir müşteri vardır." sözünü ilk edindiğimiz 1996 yılından bugüne yılmadan çalışmakta ve modern günümüz çizgileri ile mühendislik tekniklerini harmanlamaya devam etmekteyiz. Mühendislik ve mimari açıdan farklı yaklaşımlardan yola çıkarak, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yenilikçi dokunuşlarla çağdaş projeler üretmekteyiz..

İletişim

Cevizli Mahallesi, Zuhal Caddesi, Dumankaya Ritim İstanbul, Kat:9 Daire:88 Telefon:0216 478 0928 Faks:0216 478 0927 Email:info@karaagac.com
© Copyright 2020 - Karaağaç Mimarlık ve Mühendislik A.Ş